top of page

BisoTech
Şirket Hakkında

bisotech_emtest_brand_renkli_logo.png
Linkedin-logo-png.png

BisoTech, Modifiye Bitümlü Membran Üreten Fabrikaların kurulumu konusunda optimize ve entegre çözümler sunan inovasyon odaklı bir markadır. 

 

Sektöre çok uzun yıllarını vermiş olan Sn. Selim Bayraktar tarafından kurulan ve yönetilen BisoTech, deneyimli uzman ekibi, inovatif mühendislik yaklaşımı, esnek ve yaratıcı çözümleri ile yurtiçi ve yurtdışı pazarlarda çok uluslu firmalar, askeri ve kamu kuruluşlarına katma değer sağlamaktadır.

BisoTech, hem özgün mühendislik deneyimi doğrultusunda geliştirdiği sistem ve kontrol teknolojisi ile, hem de kurduğu uluslararası iş birliklerinden elde ettiği sinerji ile müşteri ihtiyaçlarını en üst seviyede karşılayacak çözümler üretmektedir.


Proje yönetimi, konsept, tasarım, üretim, işletmeye alma, eğitim, dökümantasyon, servis ve bakım yeteneklerini bünyesinde barındırarak geniş kapsamlı ve anahtar teslim hizmet vermektedir.

“Müşterilerimize yüksek verimlilikte, fayda odaklı ve yenilikçi teknik çözümler sunma” misyonuyla hareket ederek, alanında Türkiye'de ve uluslararası arenada sürdürülebilir bir çözüm ortağı olmayı hedeflemektedir.

 

BisoTech, bir emTEST markasıdır.

bottom of page